O nás

Co Vám nabízíme?

Všechny  produkty jsou vyráběná ručně, metodou za studena, v menších sériích, což umožňuje vyrábět produkty v maximální kvalitě. Jejich základní složkou jsou rostlinné oleje, byliny, minerály nebo mléka. Mýdlo vyrobené metodou za studena je postupem, který je šetrný k výživným látkám, minerálům a vitamínům obsaženým v rostlinných olejích, bylinách a maximálně uchovává všechny výživové složky. Mýdla neobsahují  chemická barviva, umělé vůně, chemické konzervanty ani parabeny,  nenarušují přirozený ochranný film pokožky. Proto některá naše mýdla nevoní. Jako konzervant je používán přírodní produkt extrakt z grapefruitových jader.  Při výrobě využíváme přednostně místní zdroje.

Produkty, které nabízíme jsou  prověřené mnoha spokojenými zákazníky. 

Proč to děláme?

Smyslem naší práce je nedělat navoněná a zdobená mýdla a produkty  bez obsahu, ale  produkty, které jsou důležité svým obsahem. U svých nejbližších a svého okolí jsem se setkávala hodně s lidmi, kteří mají různé kožní problémy, ekzémy nebo lupenku. Potřebovala jsem jejich i svou léčbu podpořit vhodnými přírodními, bylinnými kosmetickými přípravky, které pokožku nedráždí, a naopak ji uleví.  Na trhu jsem sice našla mýdla vyráběná za studena, nebo přírodní či bylinné masti, ale marně jsem hledala produkty se složením, které by splňovalo moji představu a požadavky.

Kde nás najdete?

Naše přírodní bylinková mýdlárna se nachází chráněné krajinné oblasti - v obci Janov u Děčína, 3 km od Hřenska, kde nás obklopuje krásná příroda Českého Švýcarska. V dobách dávných, byla tato oblast vyhlášena vzdušnými lázněmi, neboť zdejší ovzduší příznivě ovlivňovalo léčbu respiračních onemocnění.

 

 

 

Zpět do obchodu